Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 18:00
AB127
Strakonice - Loko Louny
35 : 28
12.4. 17:00
AB113
Loko Louny - Karviná B
26 : 26
15.3. 12:00
AB092
Dukla B - Bystřice p.H.
34 : 32
1.12. 17:00
AB056
Jičín "B" - Náchod
36 : 20
10.11. 13:00
AB039
Loko Louny - Dukla B
31 : 31
26.10. 18:00
AB031
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
12.10. 18:00
AB019
Strakonice - Chodov
34 : 26
28.9. 18:00
AB007
Strakonice - Litovel
23 : 23
2 liga mužů JZČ
11.5. 10:30
AC129
Sezimovo Ústí - Chodov B
20 : 17
29.9. 17:00
AC011
Č.Budějovice - Starý Plzenec
26 : 36
2.liga mužů SVČ
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
1.liga starších dorostenců
1.12. 15:00
AG056
Jičín - Náchod
39 : 24
2.liga starších dorostenců Č
15.2. 15:00
AH072
D. Cerekev - Chrudim
17 : 25
16.11. 14:30
AH047
HC Plzeň - Chrudim
19 : 23
29.9. 15:00
AH011
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
20 : 17
22.9. 09:30
AH003
HC Plzeň - TJ Sokol Úvaly
21 : 17
1.liga mladších dorostenců
3.5. 16:00
AJ122
Strakonice - Jičín
39 : 32
1.12. 13:00
AJ056
Jičín - Strakonice
34 : 30
26.10. 16:00
AJ032
Strakonice - HK Lovosice
30 : 30
12.10. 16:00
AJ021
Strakonice - Talent Plzeň
31 : 29
28.9. 16:00
AJ010
Strakonice - Frýdek-Místek
31 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK113
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 21
30.3. 13:00
AK107
Č.Budějovice - SSK Talent Plzeň B
29 : 30
10.11. 15:00
AK039
Loko Louny - 1.HC Pardubice
33 : 28
29.9. 13:00
AK011
Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 18
Český pohár mužů
15.9. 19:00
AN034
Sezimovo Ústí - Strakonice
17 : 26
1.liga žen
4.5. 14:30
AR127
Most B - Bohunice
28 : 21
22.3. 15:15
AR104
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
33 : 19
1.3. 12:00
AR085
Slavia B - Most B
25 : 20
16.2. 10:30
AR077
HC Plzeň - Otrokovice
22 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2014 - 10. kolo - výsledky
video
online
Soběslav - Příbram
7 : 13
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
11 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
7
0
1
187 : 68
14
2
Třeboň
8
7
0
1
140 : 84
14
3
Č.Budějovice
8
4
0
4
164 : 125
8
4
Příbram
8
2
0
6
83 : 149
4
5
Soběslav
8
0
0
8
30 : 178
0
Tabulka střelců
Filip Benda
Loko České Budějovice
51
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
50
Dominik Bábsky
Loko České Budějovice
37
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Josef Švehla
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Ondřej Hofmann
Spartak Příbram
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Pekárek
Spartak Příbram
4
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.