Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jč KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
10.5. 18:30
AA184
Kopřivnice - KP Brno
28 : 26
29.3. 18:00
AA171
Zubří - Přerov
32 : 25
22.3. 18:00
AA168
Karviná - KP Brno
28 : 26
23.2. 10:30
AA124
Lovosice - Karviná
24 : 30
9.2. 18:00
AA109
Přerov - Kopřivnice
36 : 29
1.2. 16:30
AA105
Dukla - Zlín
32 : 24
14.12. 18:00
AA095
Plzeň - Přerov
35 : 19
23.11. 18:00
AA072
Plzeň - Zlín
20 : 17
5.10. 18:00
AA034
Jičín - Zlín
24 : 20
18.9. 18:30
AA016
KP Brno - Přerov
30 : 28
15.9. 15:30
AA008
Zlín - Lovosice
17 : 27
1.liga mužů
16.2. 15:00
AB071
Chodov - Dvůr Králové
24 : 27
2 liga mužů JZČ
15.3. 18:30
AC096
Třeboň - Chodov B
37 : 26
7.12. 18:00
AC064
Třeboň - Starý Plzenec
32 : 26
2.liga muži - baráž
25.5. 13:00
ACD002
Talent Plzeň "B" - Libčice n. Vlt.
28 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
15.3. 16:30
AK096
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
7.12. 19:30
AK064
Třeboň - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 21
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN053
Třeboň - Strakonice
34 : 27
Žákovská liga starších žáků
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:50
AO163
Ivančice A - Karviná A
19 : 29
12.4. 12:10
AO161
N. Veselí A - Ivančice A
13 : 32
12.4. 10:30
AO159
Zlín "A" - Ivančice A
13 : 19
12.4. 08:50
AO157
Ivančice A - V. Bystřice
21 : 24
18.1. 15:20
AO027
Strakonice A - F.-Místek A
12 : 17
18.1. 14:40
AO026
Kutná Hora - N. Veselí A
26 : 12
18.1. 12:40
AO023
Šťáhlavy - F.-Místek A
11 : 18
18.1. 12:00
AO022
Kutná Hora - Strakonice A
11 : 17
18.1. 10:00
AO019
Strakonice A - Šťáhlavy
22 : 14
18.1. 09:50
AO018
F.-Místek A - N. Veselí A
14 : 9
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2014 - 13. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec A - Písek
16.5. 00:00
video
online
Č.Budějovice A - Strakonice A
24.5. 09:00
video
online
Č.Budějovice B - Strakonice B
24.5. 10:00
video
online
Č.Budějovice A - Strakonice B
24.5. 11:00
video
online
Č.Budějovice B - Strakonice A
24.5. 12:00
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.