Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
10.5. 18:30
AA184
Kopřivnice - KP Brno
28 : 26
29.3. 18:00
AA171
Zubří - Přerov
32 : 25
22.3. 18:00
AA168
Karviná - KP Brno
28 : 26
23.2. 10:30
AA124
Lovosice - Karviná
24 : 30
9.2. 18:00
AA109
Přerov - Kopřivnice
36 : 29
1.2. 16:30
AA105
Dukla - Zlín
32 : 24
14.12. 18:00
AA095
Plzeň - Přerov
35 : 19
23.11. 18:00
AA072
Plzeň - Zlín
20 : 17
5.10. 18:00
AA034
Jičín - Zlín
24 : 20
18.9. 18:30
AA016
KP Brno - Přerov
30 : 28
15.9. 15:30
AA008
Zlín - Lovosice
17 : 27
1.liga mužů
16.2. 15:00
AB071
Chodov - Dvůr Králové
24 : 27
2 liga mužů JZČ
15.3. 18:30
AC096
Třeboň - Chodov B
37 : 26
7.12. 18:00
AC064
Třeboň - Starý Plzenec
32 : 26
2.liga muži - baráž
25.5. 13:00
ACD002
Talent Plzeň "B" - Libčice n. Vlt.
28 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
15.3. 16:30
AK096
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
7.12. 19:30
AK064
Třeboň - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 21
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN053
Třeboň - Strakonice
34 : 27
Žákovská liga starších žáků
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:50
AO163
Ivančice A - Karviná A
19 : 29
12.4. 12:10
AO161
N. Veselí A - Ivančice A
13 : 32
12.4. 10:30
AO159
Zlín "A" - Ivančice A
13 : 19
12.4. 08:50
AO157
Ivančice A - V. Bystřice
21 : 24
18.1. 15:20
AO027
Strakonice A - F.-Místek A
12 : 17
18.1. 14:40
AO026
Kutná Hora - N. Veselí A
26 : 12
18.1. 12:40
AO023
Šťáhlavy - F.-Místek A
11 : 18
18.1. 12:00
AO022
Kutná Hora - Strakonice A
11 : 17
18.1. 10:00
AO019
Strakonice A - Šťáhlavy
22 : 14
18.1. 09:50
AO018
F.-Místek A - N. Veselí A
14 : 9
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2014 - 10. kolo - výsledky
video
online
Soběslav - Příbram
7 : 13
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
11 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
7
0
1
187 : 68
14
2
Třeboň
8
7
0
1
140 : 84
14
3
Č.Budějovice
8
4
0
4
164 : 125
8
4
Příbram
8
2
0
6
83 : 149
4
5
Soběslav
8
0
0
8
30 : 178
0
Tabulka střelců
Filip Benda
Loko České Budějovice
51
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
50
Dominik Bábsky
Loko České Budějovice
37
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Josef Švehla
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Ondřej Hofmann
Spartak Příbram
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Pekárek
Spartak Příbram
4
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.