Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jč KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.5. 18:00
AC123
Třeboň - VŠ Plzeň
42 : 19
26.4. 09:30
AC116
Sezimovo Ústí - Talent Plzeň "B"
16 : 35
15.3. 15:30
AC093
Ledeč n.S. - Košutka
32 : 28
2.3. 18:00
AC081
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
16 : 19
15.2. 18:00
AC070
Třeboň - Sezimovo Ústí
25 : 17
1.12. 10:30
AC059
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
16 : 30
17.11. 10:30
AC048
Sezimovo Ústí - Košutka
23 : 19
27.10. 18:15
AC035
VŠ Plzeň - Košutka
29 : 29
27.10. 16:30
AC036
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
24 : 24
12.10. 18:00
AC020
Třeboň - S.Vršovice
29 : 29
2.liga mužů SVČ
15.3. 10:30
AD093
Kolín - Praha 4
21 : 32
2.liga starších dorostenců Č
15.3. 17:30
AH093
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ košutka
26 : 24
1.liga mladších dorostenců
12.4. 12:00
AJ109
Strakonice - Kopřivnice
31 : 29
7.12. 14:00
AJ065
Strakonice - Dukla
25 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
3.5. 16:00
AK123
Třeboň - 1.HC Pardubice
25 : 40
2.3. 16:00
AK081
Č.Budějovice - Liberec
29 : 25
15.2. 16:00
AK070
Třeboň - Liberec
26 : 33
12.10. 16:00
AK020
Třeboň - S.Vršovice
31 : 29
2.liga žen Č
26.4. 18:00
AS122
Strakonice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 23
13.4. 11:00
AS117
Milevsko - S.Vršovice B
17 : 18
6.4. 13:00
AS113
Č.Budějovice - Milevsko
35 : 21
22.3. 16:00
AS108
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
30.11. 11:00
AS058
Milevsko - Slavoj Tachov
20 : 34
17.11. 16:45
AS044
Astra - Loko Cheb
34 : 24
2.11. 16:00
AS032
Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 20
6.10. 11:00
AS014
Milevsko - Kovofiniš Ledeč n.S.
23 : 26
1.liga starších dorostenek
18.5. 13:00
AU056
Slavia - Písek
29 : 24
8.2. 12:30
AU007
Písek - Zlín
28 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
2.11. 14:15
AUA016
Strakonice - S.Vršovice
22 : 27
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 15:00
AUB027
Házená J.Hradec - Kobylisy
26 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2014 - 13. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec A - Písek
16.5. 00:00
video
online
Č.Budějovice A - Strakonice A
24.5. 09:00
video
online
Č.Budějovice B - Strakonice B
24.5. 10:00
video
online
Č.Budějovice A - Strakonice B
24.5. 11:00
video
online
Č.Budějovice B - Strakonice A
24.5. 12:00
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.