Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jč KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 18:00
AC110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
30.3. 17:00
AC107
Č.Budějovice - Chodov B
26 : 23
15.3. 15:30
AC093
Ledeč n.S. - Košutka
32 : 28
2.3. 17:00
AC084
Chodov B - S.Vršovice
28 : 30
8.12. 18:00
AC065
Bohemians - VŠ Plzeň
26 : 29
1.12. 17:00
AC057
VŠ Plzeň - Třeboň
22 : 20
1.12. 15:00
AC058
Starý Plzenec - Chodov B
37 : 32
17.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice - Třeboň
28 : 39
9.11. 18:00
AC042
Třeboň - Bohemians
28 : 29
26.10. 18:00
AC031
Třeboň - Šťáhlavy "B"
41 : 28
13.10. 17:00
AC022
Č.Budějovice - Košutka
26 : 31
2.liga mužů SVČ
15.3. 10:30
AD093
Kolín - Praha 4
21 : 32
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 15:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Chodov
19 : 23
15.3. 17:30
AH093
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ košutka
26 : 24
8.3. 15:00
AH086
D. Cerekev - Sokol Kobylisy
23 : 38
2.3. 13:00
AH084
Chodov - D. Cerekev
31 : 26
15.2. 15:00
AH072
D. Cerekev - Chrudim
17 : 25
17.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
20 : 21
13.10. 15:00
AH022
Loko Č.Budějovice - TJ košutka
25 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 16:00
AK110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
17.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - Třeboň
22 : 16
9.11. 16:00
AK042
Třeboň - Náchod
26 : 23
26.10. 16:00
AK031
Třeboň - HK B Most
19 : 18
13.10. 13:00
AK022
Č.Budějovice - D.Králové
26 : 31
2.liga žen Č
20.10. 17:30
AS028
Č.Budějovice - Astra
25 : 17
28.9. 14:15
AS010
Strakonice - Kobylisy B
26 : 25
2.liga žen M
16.2. 14:00
AT032
H.Brod - V. Meziříčí
29 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
28.9. 12:30
AUA004
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
22.9. 13:00
AUB001
Písek - Astra Praha
41 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2014 - 13. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec A - Písek
16.5. 00:00
video
online
Č.Budějovice A - Strakonice A
24.5. 09:00
video
online
Č.Budějovice B - Strakonice B
24.5. 10:00
video
online
Č.Budějovice A - Strakonice B
24.5. 11:00
video
online
Č.Budějovice B - Strakonice A
24.5. 12:00
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.