Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jč KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
15.2. 18:00
AC070
Třeboň - Sezimovo Ústí
25 : 17
1.12. 10:30
AC059
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
16 : 30
17.11. 10:30
AC048
Sezimovo Ústí - Košutka
23 : 19
12.10. 18:00
AC020
Třeboň - S.Vršovice
29 : 29
20.9. 19:30
AC004
Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 24
1.liga mladších dorostenců
3.5. 16:00
AJ122
Strakonice - Jičín
39 : 32
12.4. 12:00
AJ109
Strakonice - Kopřivnice
31 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 16:00
AK070
Třeboň - Liberec
26 : 33
12.10. 16:00
AK020
Třeboň - S.Vršovice
31 : 29
Český pohár mužů
14.9. 18:00
AN036
Třeboň - Starý Plzenec
31 : 29
2.liga žen Č
13.4. 11:00
AS117
Milevsko - S.Vršovice B
17 : 18
17.11. 16:45
AS044
Astra - Loko Cheb
34 : 24
6.10. 11:00
AS014
Milevsko - Kovofiniš Ledeč n.S.
23 : 26
1.liga starších dorostenek
18.5. 13:00
AU056
Slavia - Písek
29 : 24
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 15:00
AUB027
Házená J.Hradec - Kobylisy
26 : 36
2.liga starších dorostenek Č
3.5. 14:15
AVA047
Strakonice - S.Vršovice
27 : 27
12.4. 14:00
AVA038
Strakonice - Č.Budějovice
38 : 31
16.2. 09:00
AVA010
Č.Budějovice - Strakonice
20 : 25
2.2. 15:00
AVA004
Házená J.Hradec - S.Vršovice
26 : 26
1.liga mladší dorostenky
1.5. 15:00
AW048
Písek - Háje
29 : 23
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
2.liga mladších dorostenek-Č
18.5. 15:00
AWA056
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
2.3. 14:00
AWA018
J.Hradec - Kobylisy
38 : 21
2.2. 12:30
AWA004
J.Hradec - S.Vršovice
44 : 14
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
23.11. 12:30
AXB027
J.Hradec - Kobylisy
26 : 23
Žákovská liga starších žaček
22.3. 11:10
AZ144
Slavia - Zlín "B"
14 : 9
22.3. 09:10
AZ141
J.Hradec - Slavia
9 : 14
22.3. 08:30
AZ140
Žirovnice - Ivančice
9 : 7
19.1. 16:40
AZ059
Zlín "A" - Kobylisy II
22 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2014 - 13. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec A - Písek
16.5. 00:00
video
online
Č.Budějovice A - Strakonice A
24.5. 09:00
video
online
Č.Budějovice B - Strakonice B
24.5. 10:00
video
online
Č.Budějovice A - Strakonice B
24.5. 11:00
video
online
Č.Budějovice B - Strakonice A
24.5. 12:00
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.