Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Eliška Kroutlová
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1996
Typ licence
Licence C
Platnost licence
18.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.1. 15:20
AO027
Strakonice A - F.-Místek A
12 : 17
18.1. 14:40
AO026
Kutná Hora - N. Veselí A
26 : 12
18.1. 12:40
AO023
Šťáhlavy - F.-Místek A
11 : 18
18.1. 12:00
AO022
Kutná Hora - Strakonice A
11 : 17
18.1. 10:00
AO019
Strakonice A - Šťáhlavy
22 : 14
18.1. 09:50
AO018
F.-Místek A - N. Veselí A
14 : 9
Žákovská liga starších žaček
22.3. 16:30
AZ152
Ivančice - Slavia
21 : 13
22.3. 15:50
AZ151
Žirovnice - Zlín "B"
8 : 15
22.3. 14:30
AZ149
Ivančice - J.Hradec
20 : 8
22.3. 12:30
AZ146
Slavia - Žirovnice
11 : 12
22.3. 11:10
AZ144
Slavia - Zlín "B"
14 : 9
22.3. 09:10
AZ141
J.Hradec - Slavia
9 : 14
Jč KP mladší žactvo
24.5. 14:00
HB029
Č.Budějovice - Strakonice
11 : 35
3.5. 10:00
HB021
Č.Budějovice - Třeboň
15 : 19
26.10. 10:00
HB012
Č.Budějovice - Soběslav
26 : 6
Jč KP starší žáci
24.5. 15:00
HC037
Č.Budějovice - Strakonice B
22 : 21
24.5. 13:00
HC036
Č.Budějovice - Strakonice A
25 : 21
3.5. 12:00
HC028
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 14
26.10. 09:00
HC013
Č.Budějovice - Soběslav
29 : 8
Jč KP mladší dorostenci
26.4. 14:00
HD030
Sezimovo Ústí - Soběslav
32 : 18
26.4. 13:00
HD029
Č.Budějovice B - Strakonice B
15 : 30
26.4. 12:00
HD028
Soběslav - Strakonice B
11 : 23
26.4. 09:00
HD025
Č.Budějovice B - Soběslav
21 : 30
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2014 - 10. kolo - výsledky
video
online
Soběslav - Příbram
7 : 13
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
11 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
7
0
1
187 : 68
14
2
Třeboň
8
7
0
1
140 : 84
14
3
Č.Budějovice
8
4
0
4
164 : 125
8
4
Příbram
8
2
0
6
83 : 149
4
5
Soběslav
8
0
0
8
30 : 178
0
Tabulka střelců
Filip Benda
Loko České Budějovice
51
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
50
Dominik Bábsky
Loko České Budějovice
37
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Josef Švehla
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Ondřej Hofmann
Spartak Příbram
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Pekárek
Spartak Příbram
4
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.