Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Rozpis soutěže
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Tomáš Vaníček
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
111
Starty
2 liga mužů JZČ
10.05. [AC132]
Ledeč n.S. - Č.Budějovice
22 : 21
0 branek
04.05. [AC121]
Č.Budějovice - Šťáhlavy "B"
30 : 18
0 branek
08.03. [AC088]
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
0 branek
30.11. [AC055]
Šťáhlavy "B" - Č.Budějovice
19 : 26
0 branek
17.11. [AC044]
Č.Budějovice - Třeboň
28 : 39
0 branek
06.10. [AC015]
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
21 : 15
1 branek
29.09. [AC011]
Č.Budějovice - Starý Plzenec
26 : 36
0 branek
2.liga starších dorostenců Č
10.05. [AH132]
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
22 : 21
2 branek
04.05. [AH121]
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 18
5 branek
27.04. [AH120]
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
31 : 21
7 branek
13.04. [AH110]
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
31 : 26
3 branek
30.03. [AH107]
Loko Č.Budějovice - Chodov
19 : 23
2 branek
22.03. [AH099]
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
22 : 34
9 branek
15.03. [AH094]
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
0 branek
08.03. [AH088]
TJ košutka - Loko Č.Budějovice
23 : 26
3 branek
23.02. [AH077]
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
11 : 33
5 branek
14.12. [AH055]
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
21 : 18
1 branek
08.12. [AH066]
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
24 : 26
6 branek
24.11. [AH054]
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
28 : 30
4 branek
17.11. [AH044]
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
20 : 21
1 branek
10.11. [AH041]
Chodov - Loko Č.Budějovice
16 : 25
2 branek
20.10. [AH028]
Chrudim - Loko Č.Budějovice
23 : 23
6 branek
13.10. [AH022]
Loko Č.Budějovice - TJ košutka
25 : 22
3 branek
29.09. [AH011]
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
20 : 17
10 branek
21.09. [AH002]
HSK Tygři - Loko Č.Budějovice
10 : 28
6 branek
Český pohár mužů
30.08. [AN010]
Č.Budějovice - Třeboň
27 : 29
0 branek
Jč KP muži
15.05. [HM012]
Strakonice B - Č.Budějovice B
25 : 37
6 branek
03.05. [HM009]
Č.Budějovice B - HC Milevsko
23 : 28
7 branek
26.04. [HM008]
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí B
30 : 20
4 branek
19.10. [HM006]
Č.Budějovice B - Strakonice B
19 : 30
2 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sezimovo Ústí
24
20
0
4
537 : 392
40
2
Strakonice B
24
14
1
9
423 : 368
29
3
Soběslav
24
8
2
14
424 : 470
18
4
Č.Budějovice B
24
3
3
18
358 : 512
9
Tabulka střelců
Patrik Picka
Sp.MAS Sezimovo Ústí
128
Martin Jakubec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
119
Martin Šťastný
SK Domeček Soběslav
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Klečka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
7
Martin Jakubec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
7
Martin Ťupa
Sp.MAS Sezimovo Ústí
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Picka
Sp.MAS Sezimovo Ústí
24
Jakub Švadlena
SK Domeček Soběslav
20
Milan Matějko
Sp.MAS Sezimovo Ústí
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.