Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Rozpis soutěže
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Jakub Pouzar
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
109
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
15.03. [AK096]
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
1 branek
08.03. [AK086]
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
5 branek
01.03. [AK083]
Třeboň - Loko Louny
23 : 32
4 branek
15.02. [AK070]
Třeboň - Liberec
26 : 33
1 branek
07.12. [AK064]
Třeboň - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 21
5 branek
01.12. [AK057]
1.HC Pardubice - Třeboň
33 : 29
3 branek
17.11. [AK044]
Č.Budějovice - Třeboň
22 : 16
3 branek
09.11. [AK042]
Třeboň - Náchod
26 : 23
2 branek
26.10. [AK031]
Třeboň - HK B Most
19 : 18
1 branek
19.10. [AK030]
SSK Talent Plzeň B - Třeboň
43 : 26
4 branek
12.10. [AK020]
Třeboň - S.Vršovice
31 : 29
2 branek
05.10. [AK017]
Loko Louny - Třeboň
35 : 15
1 branek
28.09. [AK009]
Třeboň - D.Králové
23 : 34
3 branek
21.09. [AK004]
Liberec - Třeboň
29 : 30
7 branek
Jč KP starší žáci
26.10. [HC012]
Strakonice B - Třeboň
25 : 27
22 branek
26.10. [HC011]
Strakonice A - Třeboň
30 : 11
9 branek
12.10. [HC009]
Soběslav - Třeboň
7 : 15
6 branek
05.10. [HC007]
Třeboň - Č.Budějovice
22 : 22
13 branek
28.09. [HC017]
Třeboň - Strakonice C
27 : 21
5 branek
21.09. [HC003]
Třeboň - Sezimovo Ústí
29 : 20
12 branek
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sezimovo Ústí
24
20
0
4
537 : 392
40
2
Strakonice B
24
14
1
9
423 : 368
29
3
Soběslav
24
8
2
14
424 : 470
18
4
Č.Budějovice B
24
3
3
18
358 : 512
9
Tabulka střelců
Patrik Picka
Sp.MAS Sezimovo Ústí
128
Martin Jakubec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
119
Martin Šťastný
SK Domeček Soběslav
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Klečka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
7
Martin Jakubec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
7
Martin Ťupa
Sp.MAS Sezimovo Ústí
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Picka
Sp.MAS Sezimovo Ústí
24
Jakub Švadlena
SK Domeček Soběslav
20
Milan Matějko
Sp.MAS Sezimovo Ústí
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.