Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Rozpis soutěže
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Ondřej Landsinger
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
82
Starty
1.liga mladších dorostenců
16.11. [AJ043]
Kopřivnice - Strakonice
29 : 28
1 branek
Žákovská liga starších žáků
01.03. [AO102]
Strakonice A - Ivančice A
20 : 27
1 branek
01.03. [AO101]
Zlín "A" - Strakonice A
22 : 15
3 branek
01.03. [AO098]
Karviná A - Strakonice A
19 : 10
1 branek
09.02. [AO091]
Strakonice A - Jičín
19 : 28
1 branek
09.02. [AO088]
Vsetín - Strakonice A
19 : 18
2 branek
09.02. [AO086]
Strakonice A - Zubří
22 : 17
2 branek
18.01. [AO027]
Strakonice A - F.-Místek A
12 : 17
3 branek
18.01. [AO024]
N. Veselí A - Strakonice A
14 : 15
0 branek
18.01. [AO022]
Kutná Hora - Strakonice A
11 : 17
1 branek
18.01. [AO019]
Strakonice A - Šťáhlavy
22 : 14
2 branek
18.01. [AO016]
Strakonice A - Zlín "A"
8 : 9
0 branek
Jč KP starší žáci
24.05. [HC037]
Č.Budějovice - Strakonice B
22 : 21
4 branek
19.05. [HC031]
Strakonice B - Strakonice C
23 : 18
5 branek
17.05. [HC033]
Třeboň - Strakonice B
21 : 29
8 branek
09.05. [HC022]
Strakonice B - Strakonice A
16 : 28
5 branek
03.05. [HC027]
Strakonice B - Soběslav
39 : 16
11 branek
05.04. [HC040]
Strakonice B - Sezimovo Ústí
24 : 8
9 branek
03.11. [HC016]
Strakonice B - Č.Budějovice
15 : 26
0 branek
26.10. [HC012]
Strakonice B - Třeboň
25 : 27
5 branek
19.10. [HC019]
Sezimovo Ústí - Strakonice B
24 : 35
10 branek
11.10. [HC010]
Strakonice C - Strakonice B
17 : 22
2 branek
05.10. [HC006]
Soběslav - Strakonice B
17 : 25
3 branek
13.09. [HC001]
Strakonice A - Strakonice B
23 : 11
3 branek
Předchozí kola
jaro 2014 - 6. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
J.Hradec
4
2
2
0
54 : 50
6
2
Písek
4
0
2
2
50 : 54
2
Tabulka střelců
Lucie Vyoralová
Sokol Písek
24
Natálie Tržilová
Házená J.Hradec
10
Adéla Žaludová
Sokol Písek
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Vyoralová
Sokol Písek
4
Natálie Maxová
Házená J.Hradec
3
Agáta Hauserová
Házená J.Hradec
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Vyoralová
Sokol Písek
2
Klára Florková
Házená J.Hradec
2
Kateřina Beličková
Sokol Písek
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.